Nagroda główna dla bielskiego Urzędu Pracy!

Trzydziestego października 2019 roku w Hotelu Podlasie odbyła się konferencja „Doradztwo zawodowe – pasja, profesja, powołanie” organizowana przez Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku z okazji 20-lecia Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej.

Ilustracja do artykułu nagroda0.JPG

Celem przedsięwzięcia było promowanie i rozwijanie usług poradnictwa zawodowego i informacji zawodowej oraz wspieranie rozwoju osobistego. W spotkaniu uczestniczyła między innymi Maria Borek – naczelnik Wydziału Form Wsparcia w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Alicja Pawluczuk

Statuetkę odebrała wicedyrektor PUP Alicja Pawluczuk

Uroczystość była także okazją do rozstrzygnięcia konkursu „Dobre praktyki w zakresie poradnictwa zawodowego i kształcenia w urzędach pracy”. Nagrodę główną otrzymał Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim. Statuetkę odebrała wicedyrektor Alicja Pawluczuk.

Danuta Busłowicz-Kozłowska

Danuta Busłowicz-Kozłowska odbiera dyplom uznania za działania na rzecz poradnictwa zawodowego 

Podczas konferencji dwóch doradców zawodowych bielskiego urzędu pracy – Iwona Skłodowska oraz Danuta Busłowicz-Kozłowska – otrzymały dyplomy uznania za działania na rzecz poradnictwa zawodowego w województwie podlaskim.

prezentacja

Prezentacja rezultatów projektu kompleksowego wsparcia osób bezrobotnych

prezentacja

Podczas wydarzenia bielski PUP prezentował rezultaty projektu kompleksowego wsparcia osób bezrobotnych organizowanego wiosną bieżącego roku.

 

ap

Powrót na początek strony