Aktualności

 • Ilustracja do artykułu tablica-rada.jpg

  Zaproszenie na IV sesję Rady Powiatu

  W poniedziałek 18 lutego o godz. 10.00 w sali konferencyjnej w budynku przy ul. 11 Listopada 4 w Bielsku Podlaskim odbędzie się IV sesja Rady Powiatu w Bielsku Podlaskim.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu jeden procent.png

  Wspieraj lokalnie! Jeden procent dla organizacji z naszego powiatu!

  Proponujemy Państwu możliwość rozliczenia podatku dochodowego za 2018 rok za pomocą aplikacji uruchamianej przez przeglądarkę internetową.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu KFS - logo.png

  Środki na szkolenia pracowników i pracodawców w powiecie bielskim

  Pracodawcy zainteresowani szkoleniem siebie i swoich pracowników otrzymają wsparcie finansowe w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego. Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim w bieżącym roku przeznaczy na ten cel ponad 400 tys. zł.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu urząd pracy - logo.png

  Nowe fundusze unijne w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bielsku Podlaskim

  Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku Podlaskim w 2019 roku realizuje projekty finansowane ze środków Unii Europejskiej. Ponad 1,5 miliona złotych zostanie przeznaczonych na pomoc osobom bezrobotnym i pracodawcom tworzącym miejsca pracy.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu IMG_0248.JPG

  Zaproszenie na prezentacje edukacyjno-doradcze „Uczelnie w powiecie”

  Redakcja Niezależnego Dwutygodnika Lokalnego „Wieści Podlaskie” organizuje we wtorek 26 lutego 2019 r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 5 im. Szarych Szeregów w Bielsku Podlaskim w godz. 10.00 – 14.00 XVII edycję prezentacji edukacyjno-doradczych pod hasłem „Uczelnie w powiecie”.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu 190226dokumenty planistyczne.jpg

  Zaproszenie do udziału w projekcie „Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach”

  Podlaskie Biuro Planowania Przestrzennego w Białymstoku Fundacja Inicjatyw Regionalnych „Progres” Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT w Białymstoku zapraszają gminy do udziału w projekcie „Konsultacje dokumentów planistycznych w podlaskich gminach – edycja II”.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu secretary-2199013_640.jpg

  Projekt pn. „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych”

  Projekt „Kompleksowy system rozwijania kompetencji i umiejętności osób dorosłych zgodnie z potrzebami regionalnej gospodarki 3.2.1/3.2.2 RPO” jest realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu ppp1.jpg

  Czas na zmiany, czyli dzieje Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim

  Kiedy rozpoczynamy pierwszą pracę, myślimy tylko o tym, ile będziemy zarabiać, czy to właśnie ta praca, czy odnajdziemy się w nowym środowisku. Z każdym rokiem praca pochłania nas coraz bardziej. Nasza uwaga ukierunkowana jest na ciągłe samokształcenie, zdobywanie nowych doświadczeń, osiąganie coraz to nowych celów. W mniejszym stopniu interesujemy się dziejami naszego miejsca pracy, nie każda bowiem placówka świętuje swoje rocznice.

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu herb-miniatura.png

  Informacja o podaniu do wiadomości ogłoszenia o przetargu na sprzedaż lokalu mieszkalnego w Bielsku Podlaskim

  Na podstawie art. 38 ust. ust. 1 i 2 ustawy z dnia 21 sierpnia 1997 roku o gospodarce nieruchomościami (Dz.U z 2018 r., poz. 2204 r. ze zm.) Zarząd Powiatu w Bielsku Podlaskim uprzejmie informuje, że na tablicach ogłoszeń w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim przy ul. Mickiewicza 46, ul. 3 Maja 17 i ul. 11 Listopada 4, a także na stronie internetowej Starostwa Powiatowego www.powiatbielski.pl i w Biuletynie Informacji Publicznej Powiatu Bielskiego http://bip.st.bielsk.wrotapodlasia.pl, zostało podane do publicznej wiadomości ogłoszenie o drugim przetargu ustnym nieograniczonym na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5, stanowiącego własność Powiatu Bielskiego, znajdującego się w budynku położonym przy ul. Szkolnej 12a w Bielsku Podlaskim, obręb 3, o powierzchni użytkowej 59,60 mkw. wraz z pomieszczeniem przynależnym piwnicą o powierzchni 7,20 mkw., pomieszczeniem w budynku gospodarczym o powierzchni 12,40 mkw. i związanego z tym udziału wynoszącego 7920/56946 w częściach wspólnych budynku i nieruchomości o numerze geodezyjnym 2213/8 o powierzchni 0,0929 ha (KW BI1P/00079307/8).

  Czytaj więcej
 • Ilustracja do artykułu IMG_8498 sb.JPG

  Spotkanie noworoczne 2019

  Edukacja, ochrona zdrowia, drogi publiczne, rynek pracy, opieka społeczna, bezpieczeństwo publiczne i działalność administracji powiatowej – to tematy, którym starosta bielski Sławomir Jerzy Snarski poświęcił swoje noworoczne przemówienie, wygłoszone do zgromadzonego w auli Zespołu Szkół nr 4 im. Ziemi Podlaskiej w Bielsku Podlaskim audytorium.

  Czytaj więcej
Powrót na początek strony