Wiekszy tekst Mniejszy tekst
Aktualności


Konkurs na najlepiej zagospodarowany teren szkolny
21.06.2016 r.
20 czerwca 2016 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim odbyło się uroczyste wręczenie dyrektorom szkół ponadgimnazjalnych pucharów Starosty Bielskiego za udział w konkursie na najlepiej zagospodarowany teren szkolny.
 
Wizyta samorządowców z Poznania w powiecie bielskim
17.06.2016 r.
zdjęcie: Wizyta samorządowców z Poznania w powiecie bielskim

W dniach 13-16 czerwca 2016 r. obyło się spotkanie członków Komisji Promocji i Rozwoju Regionalnego Rady Powiatu w Poznaniu z samorządowcami Powiatu Bielskiego.
 
Z życia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim
06.06.2016 r.

zdjęcie: Z życia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim

Od września 2013 roku do lipca 2015 roku Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bielsku Podlaskim była partnerem Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim w realizacji projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego”.

 
Starosta odebrał nagrody za 5. miejsce w rankingu powiatów i 1. w rankingu energii odnawialnej
03.06.2016 r.

zdjęcie: Starosta odebrał nagrody za 5. miejsca w rankingu powiatów i 1. miejsce w rankingu energii odnawialn

W dniach 31 maja – 1 czerwca br. w Ossie k. Rawy Mazowieckiej odbyło się XX Zgromadzenie Ogólne Związku Powiatów Polskich. W trakcie spotkania miało miejsce m.in. wręczenie nagród w Ogólnopolskim Rankingu Gmin i Powiatów 2015.

 
Starosta bielski odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski!
01.06.2016 r.
miniatura: Starosta bielski odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski!W ostatni dzień maja br. w Pałacu Prezydenckim w Warszawie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego. Podczas spotkania prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył samorządowcom odznaczenia państwowe – Krzyże Kawalerskie Orderu Odrodzenia Polski za wybitne zasługi dla rozwoju samorządu terytorialnego. Wśród wyróżnionych znalazł się również starosta bielski Sławomir Jerzy Snarski.
 
Wyróżnienie dla bielskich muzealników!
25.05.2016 r.

zdjęcie: Wyróżnienie dla bielskich muzealników!

Mamy przyjemność poinformować, że pracownicy Muzeum w Bielsku Podlaskim Oddział Muzeum Podlaskiego w Białymstoku – Alina Dębowska, Katarzyna Sołub i Jerzy Sołub – po raz kolejny zostali dostrzeżeni w środowisku muzealniczym regionu.

 
Wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej w Powiatowym Urzędzie Pracy
25.05.2016 r.

zdjęcie: Wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej w Powiatowym Urzędzie Pracy

Dziewiętnastego maja w Powiatowym Urzędzie Pracy w Bielsku Podlaskim miała miejsce wizyta przedstawicieli Komisji Europejskiej.

 
Uczniowie II LO z BJN w europarlamencie
24.05.2016 r.

zdjęcie: Uczniowie II LO z BJN w europarlamencie

Wiosną 2015 roku wzięliśmy udział w konkursie Euroscola PL2015 organizowanym przez Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego w Polsce. Zadanie konkursowe polegało na nakręceniu filmu na jeden z zaproponowanych tematów. My wybraliśmy temat „Unia Europejska w twojej miejscowości, regionie, życiu”. Nagrodami w konkursie były dofinansowane wyjazdy w roku szkolnym 2015/2016 do Strasburga na spotkania Euroscoli w siedzibie Parlamentu Europejskiego.

 
Baw się i tańcz!
23.05.2016 r.

zdjęcie: Baw się i tańcz!

Siedemnastego maja w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim odbył się VII Konkurs Tańca „Baw się i tańcz”, którego adresatem były osoby niepełnosprawne intelektualnie województwa podlaskiego.

 
Zaproszenie do udziału w konkursie Święty Jan Paweł II w oczach dziecka
19.05.2016 r.

obraz: Zaproszenie do udziału w konkursie Święty Jan Paweł II w oczach dziecka

Szanowni Państwo, mamy przyjemność zaprosić do udziału w międzynarodowym konkursie plastycznym „Święty Jan Paweł II w oczach dziecka”.

 
Urszula Śliwko z II LO finalistką XLII Olimpiady Geograficznej
19.05.2016 r.

zdjęcie: Urszula Śliwko z II LO finalistką XLII Olimpiady Geograficznej

W dniach 21-24 kwiecień 2016 r. w Chorzowie odbyła się XLII Olimpiada Geograficzna. W zawodach finałowych wystartowało 113 uczestników (100 chłopców i 13 dziewcząt), wśród nich Urszula Śliwko, uczennica klasy II d z II Liceum Ogólnokształcącego z Białoruskim Językiem Nauczania im. Bronisława Taraszkiewicza w Bielsku Podlaskim, którą przygotowywała do startu nauczycielka geografii mgr Eugenia Kruk.

 
<<  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  >  >>