Wiekszy tekst Mniejszy tekst
Powiat bielski zaprasza!
Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego

KL UE EFS

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Kontakt z Biurem Projektu
Julita Sawicka, koordynator projektu, tel. 510 936 796Relacja z konferencji podsumowującej realizację projektu
20.07.2015 r.
zdjęcie: Relacja z konferencji podsumowującej realizację projektu

Trzeciego lipca 2015 r. w sali konferencyjnej  „U Glazura” w Bielsku Podlaskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem konferencji było podsumowanie wdrażania zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim, a także podsumowanie zadań zrealizowanych w ramach projektu.
Więcej…
 
Druk publikacji opracowanych z materiałów wytworzonych przez uczestników
16.06.2015 r.
Powiat Bielski ogłosił zapytanie ofertowe w sprawie druku publikacji opracowanych z materiałów wytworzonych przez uczestników projektu. Szczegóły w BIP.
 
Prowadzenie spotkań doradczych
03.03.2015 r.
herb powiatu bielskiegoPowiat Bielski ogłosił zapytanie ofertowe na usługi związane z przeprowadzeniem spotkań doradczych z uczestnikami sieci przez ekspertów zewnętrznych zgodnie z oczekiwaniami uczestników w liczbie czterech godzin zegarowych dla każdego spotkania. Termin składania ofert upływa 18 marca. Szczegóły w Biuletynie Informacji Publicznej.
 
Wykaz bibliografii w roku szkolnym 2014/2015
30.01.2015 r.
Uczestnikom projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” przekazujemy wykaz bibliografii do tematyki obszarów wsparcia wybranych w poszczególnych szkołach i przedszkolach w roku szkolnym 2014/2015.
Więcej…
 
Spotkania z uczestnikami sieci współpracy i samokształcenia
09.12.2014 r.
Starostwo Powiatowe w Bielsku Podlaskim informuje, że planowane jest zorganizowanie spotkań z uczestnikami sieci współpracy i samokształcenia w Szkole Podstawowej nr 2 w Bielsku Podlaskim przy ul. Wysockiego 6 w następujących terminach:
Więcej…
 
Relacja ze spotkania organizacyjnego z dyrektorami szkół i przedszkoli oraz przedstawicielami jst
13.10.2014 r.
Relacja ze spotkania organizacyjnego z dyrektorami szkół i przedszkoli oraz przedstawicielami jstW dniu 26 września 2014 r. o godzinie 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Bielsku Podlaskim odbyło się spotkanie z dyrektorami szkół i przedszkoli oraz przedstawicielami jednostek samorządu terytorialnego w ramach projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, priorytetu III, działania 3.5. Kompleksowe wspomaganie rozwoju szkół.
Więcej…
 
Sprawozdanie z realizacji sieci współpracy i samokształcenia w I cyklu doskonalenia
16.07.2014 r.
W ramach projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” powstały cztery tematyczne sieci współpracy i samokształcenia:
Więcej…
 
Pierwszy etap realizacji RPW w powiecie bielskim
16.07.2014 r.
Uczestników projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” informujemy, że zakończył się pierwszy cykl doskonalenia nauczycieli.
Więcej…
 
Bibliografia
21.05.2014 r.
Wykaz bibliografii do tematyki sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli i dyrektorów oraz obszarów wsparcia wybranych w poszczególnych szkołach i przedszkolach
Więcej…
 
Relacja ze spotkania w ramach sieciach współpracy i samokształcenia
26.02.2014 r.
Uczestników projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” informujemy, że w dniach 21-24 stycznia 2014 r. odbyły się kolejne spotkania w ramach sieci współpracy i samokształcenia. W poszczególnych sieciach nauczyciele uzyskali informacje na następujące tematy:
Więcej…
 
Informacja o sieciach współpracy i samokształcenia
29.11.2013 r.
Uczestników projektu „Bezpośrednie wsparcie rozwoju szkół poprzez wdrożenie zmodernizowanego systemu doskonalenia nauczycieli w powiecie bielskim województwa podlaskiego” informujemy, że w ramach projektu wyłoniły się następujące tematy sieci:
Więcej…
 
<<  1 2  >  >>